Witamy

Witamy w firmie ARDA

Od roku 1999 zajmujemy się produkcją logofrotek z indywidualnym haftowanym logo lub dowolną inną grafiką. Naszymi najważniejszymi odbiorcami są bezpośrednio kluby sportowe oraz ich sponsorzy. Na frotkach wyszywamy najczęściej logo drużyny lub sponsora.

Frotka to doskonały i praktyczny, a przede wszystkim tani i elegancki sposób prezentacji marki, który nigdy nie wyląduje w przysłowiowym koszu na śmieci. Frotka noszona przez sportowca na ręce bardzo często staje się dla fanów i kibiców prawdziwym trofeum.

Wykonujemy zarówno frotki na rękę jak i opaski frotte na głowę.

Dostarczamy frotki najwyższej jakości, których trwałość przy wzmożonej eksploatacji wynosi około 2 lata. Osoby uprawiające sport rekreacyjnie będą cieszyć się opaską przez długie lata. Zarówno haft loga jak i materiał na którym zostanie wzór wyhaftowany są odporne na pranie w wysokich temperaturach. Kolory nie blakną na słońcu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na wszystkie e-maile staramy się odpowiedzieć jeszcze tego samego dnia. Wykonanie indywidualnej wyceny nie trwa zwykle dłużej niż 48h.

Podejmujemy współpracę z agencjami reklamowymi, dla firm ponawiających zamówienie przewidzieliśmy specjalną ofertę rabatową obejmującą zarówno egzemplarz próbny jak i docelowe zamówienie.

Nasza firma otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00, przed przyjazdem proszę umówić się telefonicznie aby odpowiednia osoba do obsługi była na miejscu.

Zapraszamy do współpracy